top of page
Danışmanlık: Hoş Geldiniz

Diyet yapmaktan ve kilo alıp vermekten sıkıldıysanız, artık yemeklerle savaşarak değil onlardan keyif alarak beslenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Yiyecek, beslenme ve sağlık hakkında çok fazla kafa karıştırıcı bilgi ve tavsiye var. İhtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi dinleyecek birini arıyorsanız, sizi desteklemek için buradayım.

Sağlık, tartıdaki sayıdan çok daha fazlasıdır. Bu yüzden, açlık ve tokluk sinyallerini tanıma ve uygun cevap verme, farkındalıkla yeme, keyifle hareket etme, diyet kültürünü tanıma, uyku ve stres yönetimi gibi sağlığı teşvik edici davranışlar üzerinde çalışıyorum.

Beslenme ile ilgili yanlış inançları yıkarak, bunların yerine içsel farkındalık ve diyet dışı beslenme bilgileri ile değiştirmek için çalışacağız. Yasak olduğunu düşündüğünüz veya sınırlandırdığınız yiyeceklerle barışmanıza yardımcı olacağım, böylece istediğiniz zaman dilediğiniz yiyeceğe sahip olabilecek ve kontrolü kaybetmekten korkmayacaksınız.

Daha fazla bilgi almak için bana
info@busraerturen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Büşra Ertüren
Danışmanlık: Alanlar

Danışmanlık Alanları

Danışmanlık: Danışan Yorumları

Danışan Yorumları

Büşra Hanım ile çalışmaya başlamadan önce “bir daha diyete ihtiyacınız olmayacak şekilde yemekle ilişkinizi iyileştirmek istiyorum” dediğinde inanamıştım ve büyülü bir cümle gibi gelmişti ancak süreç içerisinde mide gastrit problemlerimin, kronik sindirim sistemi rahatsızlıklarımın minimuma inmesinden sonra bu cümlenin gerçek olabileceğini deneyimledim. Ayrıca çalıştığımız süreden itibaren, düzensiz olan regl döngüm düzeldi. Biz danışanların, her zaman yanımızda hissettiren, güven duyabildiğimiz, kısıtlanmadığımız, olduğumuz bedenlerimizle kabul gördüğümüz bir uzmana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Yemekle ilişkimin düzelmesindeki en büyük faktörün, Diyetisyen Zeynep Büşra Ertüren ile danışan-diyetisyen ilişkisinin iyileştiriciliği olduğunu düşüyorum.

Sevgi Y.

Danışmanlık : Footer
bottom of page