top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Görüşmeler nasıl gerçekleşiyor?

Şu an için yalnızca online danışmanlık hizmeti vermekteyim. Görüşmeler sizin tercih ettiğiniz platformlardan görüntülü olarak gerçekleşmektedir.

Ödeme işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Görüşmemizden önce ilgili banka bilgilerini tarafınıza iletiyorum. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten ve dekontu benimle paylaştıktan sonra sürecimiz başlıyor.

Diyet-dışı yaklaşım ne demektir?

Diyet-dışı yaklaşım, kilo kaybını başarı ölçütü olarak kullanmaz. Bunun yerine, uzun vadede sağlığı geliştiren alışkanlıklara odaklanır. Diyetler uzun vadede sürdürülebilir değildir ve yeme bozukluğu geliştirme riskini arttırır. Diyet-dışı yaklaşım ise, yiyecekle barışmaya, yiyecek ve yemek kurallarının sahip olduğu gücü kaldırmaya ve suçluluk duymadan yemeklerin tadını çıkarmamıza izin verir.

Vücudumu / kilomu değiştirmek istesem de sizinle çalışabilir miyim?

Tabi ki evet! Kilo ve beden görünümü endişeleriniz hakkında birlikte çalışabiliriz. Deneyimlerinizi ve duygularınızı konuşarak, en iyi şekilde hissetmenizi sağlayacak şekilde ilerleyeceğiz.

Yeme bozukluğu olan kişiler ile çalışıyor musunuz?

Şu anda yeme bozukluğu ile mücadele ediyorsanız, bir yeme bozukluğu uzmanıyla çalışmanızı tavsiye ederim. Eğer bir yeme bozukluğu geçmişiniz varsa veya bir süredir iyileşme sürecindeyseniz birlikte çalışabiliriz.

SSS: SSS
bottom of page